Svítící modely

Ve spolupráci s naším partnerem Království Železnic na pražském Andělu jsme se rozhodli našim zákazníkům nabídnout možnost rozsvítit vybrané modely. Jde o osazení modelů svítícími komponenty a připojením zdroje elektrické energie. 

Modely je možné rozsvítit následovně

  • Základní rozsvícení předních a zadních světel
  • Rozsvícení blinkrů
  • Osvícení interiéru
  • Rozsvícení podvozku (vhodné pro tuningová auta)

Blinkry je možné rozsvítit tak, že blinkry se jen svítí a nebo blikají. Liší se u toho cena instalace a objem práce technika.

Podle velikosti modelu (měřítka) je rozsvícení různě náročné. Mezi standardní velikosti, které umějí technici rozsvítit patří modely 1/18, modely 1/43 a nebo modely 1/87. Na vyžádání by měly jít i jiná měřítka.

Kolik to stojí a jak dlouho to trvá?

  • Cena za běžné rozsvícení modelu je 990,- CZK /  EUR (+ cena modelu) - toto auto bude svítit (přední + zadní světla), nebude blikat blinkry, bude mít rozsvícený interiér.
  • Cena za rozsvícení světel, podvozku a interiéru (bez blikání blinkrů) je 1200,- CZK.
  • Cena za rozsvícení v nejvyšší variantě (tedy navíc i podvozek) je 1400,- CZK.

U modelů, které chcete rozsvítit, je potřeba platit převodem (či online, prostě předem). Váš model pošleme do Království Železnic, kde jej rozsvítí a pak Vám jej pošlou domů. Celý proces by neměl trvat déle než 14 dnů.

Jak si rozvícení objednat?

Stačí si vybrat model na našem webu, objednat ho a do poznámky napsat, jak si model přejete osvítit. Vybírejte jen modely, které mají u sebe ikonku žárovky. U těch je 100% jisté, že rozsvítit jdou. U těch, co žárovku nemají, se nás raději předem zeptejte a my vám to zjistíme.

No a jak to pak vypadá?

Nejlpépe asi napoví několik fotografií

Staňte se naším fanouškem na Facebooku
Zkuste náš druhý obchod se stavebnicemi ala LEGO BlueBrixx
Modely ihned k sipozici

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace