Modely autobusů

Zobrazit na stránku: 18 | 36 | 108
Stránka 1 z 37 (662 modelů)
Řadit modely dle: Ceny | Názvu | Výrobce | Značky | Měřítka

Barkas B 1000 Halbbus

1:18 , MCG , Barkas , 220257

Naše cena:
1 837 Kč

Isobloc 656 DH

1:43 , SpecialC.-86 , Isobloc , 224527

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

Neoplan Skyliner NH 22L

1:43 , SpecialC.-86 , Neoplan , 224523

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

Citroen 46 DP UAD

1:43 , SpecialC.-86 , Citroen , 224521

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

Setra Seida S-14

1:43 , SpecialC.-86 , Setra , 224520

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

AEC Regent III RT

1:43 , SpecialC.-86 , AEC , 224519

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

GM TDH 3610

1:43 , SpecialC.-86 , GM , 224524

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

Ford Thames ET7

1:43 , SpecialC.-86 , Ford , 224522

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

Berliet PHL 10

1:43 , SpecialC.-86 , Berliet , 224525

Naše cena:
632 Kč
Ušetříte:
198 Kč (24%)

VW T5

1:87 , Rietze , Volkswagen , 222488

Naše cena:
423 Kč

MAN Lions City G Euro 6

1:87 , Rietze , MAN , 220199

Naše cena:
1 017 Kč

VW T5

1:87 , Rietze , Volkswagen , 222487

Naše cena:
395 Kč

Mercedes Travego M

1:43 , Rietze , Mercedes , 221395

Naše cena:
1 978 Kč

Mercedes O 305 G

1:87 , Rietze , Mercedes , 222523

Naše cena:
1 215 Kč

Solaris Urbino 12

1:87 , Rietze , Solaris , 222519

Naše cena:
904 Kč

Solaris Urbino 12

1:87 , Rietze , Solaris , 222510

Naše cena:
904 Kč

Mercedes O 305

1:87 , Rietze , Mercedes , 222515

Naše cena:
904 Kč

MAN Lions City G

1:87 , Rietze , MAN , 222508

Naše cena:
1 017 Kč
(+420) 777 752 804
Všední dny od 8:00 do 17:00

Upřesnění výběru

Máme přes 18 000 modelů skladem. Upřesněte výpis třeba výběrem kategorie, značky vozu nebo použijte vyhledávání s našeptávačem.

Značka vozu

P
Q
R
S
Š
T
U
V
W
X
Y
Z

Výrobce

Staňte se naším fanouškem na Facebooku
Modely ihned k sipozici

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace